Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij
Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij

Rijskade 9

Nieuwerkerk A/d IJssel Vraagprijs: € 745.000,- k.k.
  • Woonoppervlakte 168 m2
  • Perceeloppervlakte 450 m2
  • Aantal slaapkamers 3
  • Bouwjaar 1930

Omschrijving

Dit is een parel! Aan de doodlopende Rijskade, op drie keer struikelen van het Hitlandbos ligt deze uitgebouwde 2 onder 1 kapwoning op een perceel van maar liefst 450 m² grond. Deze jaren '30 woning heeft aan de buitenzijde een karakteristieke uitstraling maar is aan de binnenzijde geheel gemoderniseerd. Aan de voorzijde beschikt de woning over een ruime oprit waar plek is voor het parkeren van twee auto's. Echte eyecatchers zijn de meer dan riante living met eiken visgraatvloer en gashaard, de ruime woonkeuken en de heerlijke achtertuin!

Persoonlijke tekst eigenaar:
Na zeven prachtige jaren aan de Rijskade te hebben gewoond, hebben wij besloten om Zuid-Holland te verruilen voor het mooie Brabant. We hebben het geluk gehad om te wonen op misschien wel het mooiste plekje van Nieuwerkerk, slechts één huis verwijderd van het Hitlandbos. Hier hebben we talloze wandelingen gemaakt met onze kinderen, waarbij elk seizoen zijn eigen unieke charme heeft.

Onze ruime open tuin heeft ons vele zomers veel plezier gebracht, waar we volop hebben genoten van de zonnige dagen. Het huis zelf biedt wat ons betreft het beste van twee werelden: de karakteristieke charme van een jaren '30 woning, gecombineerd met de moderne faciliteiten en luxe waar nodig.

De grote woonkamer/eetkamer en een ruime keuken, die zowel voor dagelijks gebruik als het ontvangen van gasten is gebruikt, maakt dat dit huis voor ons zorgde voor enorm leefgenot. Dankzij de grote openslaande deuren naar de tuin vanuit elke ruimte, voelt het altijd alsof binnen en buiten naadloos in elkaar overgaan.

We hopen dat de volgende bewoners net zo zullen genieten van dit prachtige huis en de omgeving als wij dat hebben gedaan.

Begane grond:
Entree, hal met de meterkast, alarminstallatie, de trap naar de 1e verdieping en toegang tot de moderne badkamer. Deze badkamer (met vloerverwarming) is voorzien van een ligbad, een douche, een wastafelmeubel, een designradiator en een verwarmde spiegel.

Vanuit de woonkamer is via dubbele deuren de achtertuin te bereiken. De woonkamer is voorzien van een eiken visgraatvloer en de gashaard zorgt voor voor gezelligheid en sfeer.

Tussen de woonkamer en de aangebouwde keuken bevindt zich een hal met daarin het toilet (met wandcloset, fonteintje en urinoir) en een deur naar de tuin.

De ruime woonkeuken is voorzien van een koel/vries combinatie, een koffiemachine, een wijnkoelkast en een combi oven/magnetron. In het kookeiland bevindt zich een 5-pits gaskookplaat met afzuigkap en de vaatwasser (enkele maanden oud). De oven en de wijnkoelkast zijn 2-3 jaar oud. Ook vanuit de keuken is de tuin middels dubbele deuren te bereiken. Daglicht wordt geoptimaliseerd door twee lichtkoepels in het plafond.

Achter de keuken bevindt zich een multifunctionele ruimte. In de hoek van deze ruimte bevindt zich de CV-installatie en de wasmachineaansluiting. Ook vanuit deze ruimte is de ruime achtertuin te bereiken, de onderhoudsvrije moderne tuin heeft meerdere terrassen waardoor er altijd keuze is om in de zon of in de schaduw te zitten. Vooral het terras achter in de tuin heeft tot en met zondondergang zon en is in het voor- en najaar heerlijk om de dag af te sluiten.

Zowel de voor- als achtertuin is volledig uitgerust met automatische verlichting. Daarnaast is de voortuin voorzien van bewatering en is het gras in de achtertuin voorzien van een ingebouwde sproeiinstallatie (welke uit het gras omhoog komt bij gebruik). Ook is er overal in de tuin stroom aanwezig.

1e verdieping:
Overloop met toegang tot de vliering via een vlizo trap, grote slaapkamer aan de achterzijde en een grote slaapkamer aan de voorzijde. Beide slaapkamers zijn voorzien van dakkapellen. Later is de hoofdslaapkamer gerealiseerd waarbij directe de hoge nok (4,28 meter) opvalt. Ook hier zijn dakkapellen geplaatst. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning.

Bijzonderheden:
De woning is gelegen op eigen grond en geheel voorzien van dubbele beglazing. Er zijn 8 zonnepanelen aanwezig.

Afmetingen:
Zie de (interactieve) plattegronden voor de afmetingen van de woning.

Bouwjaar : 1930
Inhoud : 614 m³
Gebruiksoppervlakte wonen : 168 m²
Overige inpandige ruimte : 0 m²
Gebouwgebonden buitenruimte : 0 m²
Externe bergruimte : 13 m²

Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.

Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij is de makelaar van de verkoper. Neem uw eigen NVM-makelaar mee, voor goed advies bij de aankoop van uw nieuwe woning!

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Status Beschikbaar
Aanvaarding In overleg

Bouwvorm

Soort object Woonhuis
Soort woning Eengezinswoning
Type woning Twee onder één kapwoning
Bouwjaar 1930
Bouwvorm Bestaande bouw
Ligging Aan een bosrand, aan een rustige weg

Indeling

Woonoppervlakte 168 m²
Perceeloppervlakte 450 m²
Inhoud 614 m³
Aantal woonlagen 3

Energie

Energieklasse C
Energie einddatum dinsdag 12 oktober 2027
Isolatie Dakisolatie, vloerisolatie, dubbel glas
Warmwater Cv ketel
Verwarming Cv ketel

Buitenruimte

Tuin Achtertuin, voortuin
Hoofdtuin Achtertuin
Oppervlakte hoofdtuin 250 m²
Ligging hoofdtuin Noord-oost
Achterom Ja
Kwaliteit tuin Verzorgd

Bergruimte

Garage Geen garage
Schuur / Berging Vrijstaand hout

Parkeergelegenheid

Voorzieningen Op eigen terrein

Dak

Dak Zadeldak

Overig

Permanente bewoning Ja
Onderhoud binnen Goed tot uitstekend
Onderhoud buiten Goed tot uitstekend
Huidig gebruik Woonruimte
Huidige bestemming Woonruimte

Voorzieningen

Voorzieningen Buitenzonwering, airconditioning, dakraam, zonnepanelen

Kadastrale gegevens

Gemeente Nieuwerkerk aan den Ijssel
Sectie E
Perceelnummer 852
Oppervlakte 450 m²
Eigendomssituatie Volle eigendom
VanderPanne-HR-6889
Interesse in deze woning?

Kirsten helpt u graag

Delen

Vergelijkbare objecten

Klein Hitland 271

Nieuwerkerk A/d IJssel Vraagprijs: € 399.500,- k.k.
  • 813 m2
  • 69 m2
  • 3 kamers

's-Gravenweg 39

Nieuwerkerk A/d IJssel Koopsom: € 1.150.000,- v.o.n.
  • 2204 m2

Europalaan 15

Nieuwerkerk A/d IJssel Vraagprijs: € 625.000,- k.k.
  • 250 m2
  • 152 m2
  • 5 kamers

Takmos 6

Nieuwerkerk A/d IJssel Vraagprijs: € 489.000,- k.k.
  • 178 m2
  • 113 m2
  • 5 kamers

Hunze 22

Nieuwerkerk A/d IJssel Vraagprijs: € 450.000,- k.k.
  • 148 m2
  • 99 m2
  • 5 kamers

Linge 65

Nieuwerkerk A/d IJssel Vraagprijs: € 945.000,- k.k. Huurprijs: € 3.500,- per maand
  • 428 m2
  • 245 m2
  • 6 kamers

Verdipad 20

Nieuwerkerk A/d IJssel Vraagprijs: € 510.000,- k.k.
  • 133 m2
  • 107 m2
  • 5 kamers

Vinkendaal 15

Nieuwerkerk A/d IJssel Vraagprijs: € 425.000,- k.k.
  • 171 m2
  • 118 m2
  • 4 kamers
fundawonen-logo
logo
VGC_keurmerk_nw_zwart-grijs
nwwi
logo_NVM_business_staand_CMYK